Katepal

Podukcja gontów KATEPAL wykonywana jest z materiału używanego dotychczas tylko w najbardziej wymagających zastosowaniach - bitum elastomerowy modyfikowany SBS o doskonałych parametrach technicznych i właściwościach.

Gonty bitumiczne pod marką Katepal produkowane w Finlandii od 50 lat. Od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Uzyskały miano pokryć najbardziej uniwersalnych. Wysoka jakość, wyjątkowa trwałość oraz bogata kolorystyka sprawiły, że rozpowszechniły się również w Polce. Dzięki łatwości i szybkości montażu zajęły trwałe miejsce wśród bitumicznych pokryć dachowych, cieszących się uznaniem i bardzo dobrą opinią wśród nabywców. Firma Katepal ciągle dąży do doskonałości, szczegółowo dobiera parametry i wdraża nowatorskie rozwiązania technologiczne. Tak powstają gonty SuperKATEPAL™, które przedstawiają Jakość Nowej Generacji.

Nowoczesne gonty bitumiczne są wyjątkowo trwałe, estetyczne, samoprzylepne, montaż jest łatwy i prawie bez odpadów. Dzięki tym cechom pokrycia z gontów dachowych są stylowe i piękne, przy rozsądnych kosztach, będące inteligentnym wyborem nowoczesnego budowniczego.

Badania ITT gontów zostały wykonane przez Centrum Badań Technicznych (VTT) zgodnie z Normą Europejską EN 544:2006.