ADW

Początki firmy sięgają 1983 roku. ADW zajmuję się produkcją mas hydroizolacyjnych i środków grzybobójczych. Jest także dostawcą opatentowanego produktu do obniżenia zapylenia w górnictwie. ADW zajmuję się także produkcją dla takich marek jak: Izoplast, Beton Plast i Mycetox. Obecnie firma posiada silną pozycję na rynku wyrobów bitumicznych, mas hydroizolacyjnych i środków grzybobójczych.

Firma posiada odpowiednie zaplecze w celu zapewnienia terminowej i profesjonalnej obsługi. Hale produkcyjne, hale i wiaty magazynowe, obiekty gospodarcze, budynki administracyjne, place składowe, a także drogi i parkingi pozwalają utrzymać obsługę na najwyższym poziomie. Całość zajmuję powierzchnię ok. 20 000m2. Wszystkie produkty wytwarzane są w oparciu o nowoczesne linie produkcyjne i systematycznie kontrolowane we własnym laboratorium.

Na sukces firmy wpływa ciągłe kształcenie kadry kierowniczej i pracowniczej. ADW pracuje ze odpowiednio wykwalifikowanymi specjalistami z dziedziny technologii, ekonomii i handlu. Powiększające się z roku na rok grono zadowolonych klientów świadczy o wysokiej jakości obsługi i oferowanych produktów. Firma ADW posiada także Certyfikat ISO 9001:2008.

Gwarancja

Gwarancja firmy ADW jest zróżnicowana w zależności od wybranego produktu. Szczegółowe informacje dostępne są w ofercie producenta.  

Oferta firmy ADW:

- impregnaty

- uszczelniacze

- grunty

- środki antygrzybiczne

- izolacje

- kleje