GUTTA

Gutta to marka, która skupia pod sobą bogatą ofertę produktów wyróżniających się wysoką trwałością. Zaawansowane pod względem technologicznym pokrycia dachowe, takie jak płyty bitumiczne i gonty bitumiczne zyskały bardzo dużą popularność na rynku budowlanym. Firma posiada także szeroki wybór izolacji fundamentów, a także płyty z tworzyw sztucznych, takich jak poliwęglan, poliester, polistyrol, PCV i akryl. Gutta to marka oferująca szeroki wybór produktów dla branży budowlanej i ogrodniczej.


Bardzo dużym uznaniem wśród Klientów cieszą się gonty bitumiczne Guttatec. Wykonane są na bazie oksydowanego bitumu, dodatkowo uzbrojonego w szklany welon. Kolor gontów nadawany jest przez barwioną posypkę ceramiczną. Umożliwia to stworzenie produktów o bardzo szerokim zastosowaniu estetycznym. Gonty Gutta są także bardzo praktyczne w montażu. Klejenie do podłoża odbywa się na samowulkanizujących się paskach lub na całej powierzchni. Oferowane produkty mogą być stosowane na dachach o nachyleniu od 15° do 75°. Dzięki specjalnej konstrukcji gonty można stosować na nowych dachach, a także używać ich do renowacji starych.

Gutta to także bogata oferta płyt bitumicznych. Firma w swojej ofercie posiada 2 linię produktów: Guttanit i Gutt do it. Są to płyty ekonomiczne i wydajne podczas układania. Trwałość i łatwy montaż dodatkowo wpływają na praktyczne zastosowanie tego produktu. Płyty oferowane przez firmę Gutta nie wymagają konserwacji. Wyróżniają się także naturalnym kolorem. Pokrycia dachowe znajdujące się w ofercie pozwalają w łatwy, szybki i tani sposób pokryć dach domu.Gwarancja

Firma Gutta w zależności od oferowanych produktów przewiduje różne okresy gwarancji. W przypadku gontów bitumicznych czas gwarancji wynosi 10 lat. Płyty bitumiczne objęte są 15 letnim okresem gwarancji. Świadczenia obowiązują jeśli produkt został ułożony zgodnie z załączoną do towaru instrukcją montażu.  

Oferta firmy Gutta:

- Gonty bitumiczne

- Szklarnie

- Bitumiczne płyty faliste

- Płyty poliestrowe

- Płyty PVC

- Płyty PET

- Płyty komorowe

- Taśmy do poliwęglanów

- Profile

- Płyty dekoracyjne

- Folie fundamentowe, polietylenowe, dachowe

- Zadaszenia 

- Geowłókniny

- Płyty trawnikowe

- Plandeki

- Pojemniki z PVC