Oblicz ratę
Oblicz ratę

Dane adresowe

P.H.U. Probud Sp. z.o.o.
ul. Poligonowa 6
18-400, Łomża

Rachunek bankowy
40 8762 0009 0009 1109 2000 0020

Kontakt

sklep@probudpsb.pl
86 218 82 88
600 045 145
31285024

GUTTA

GUTTA

Gutta to marka, która skupia pod sobą bogatą ofertę produktów wyróżniających się wysoką trwałością. Zaawansowane pod względem technologicznym pokrycia dachowe, takie jak płyty bitumiczne i gonty bitumiczne zyskały bardzo dużą popularność na rynku budowlanym. Firma posiada także szeroki wybór izolacji fundamentów, a także płyty z tworzyw sztucznych, takich jak poliwęglan, poliester, polistyrol, PCV i akryl. Gutta to marka oferująca szeroki wybór produktów dla branży budowlanej i ogrodniczej.


Bardzo dużym uznaniem wśród Klientów cieszą się gonty bitumiczne Guttatec. Wykonane są na bazie oksydowanego bitumu, dodatkowo uzbrojonego w szklany welon. Kolor gontów nadawany jest przez barwioną posypkę ceramiczną. Umożliwia to stworzenie produktów o bardzo szerokim zastosowaniu estetycznym. Gonty Gutta są także bardzo praktyczne w montażu. Klejenie do podłoża odbywa się na samowulkanizujących się paskach lub na całej powierzchni. Oferowane produkty mogą być stosowane na dachach o nachyleniu od 15° do 75°. Dzięki specjalnej konstrukcji gonty można stosować na nowych dachach, a także używać ich do renowacji starych.

Gutta to także bogata oferta płyt bitumicznych. Firma w swojej ofercie posiada 2 linię produktów: Guttanit i Gutt do it. Są to płyty ekonomiczne i wydajne podczas układania. Trwałość i łatwy montaż dodatkowo wpływają na praktyczne zastosowanie tego produktu. Płyty oferowane przez firmę Gutta nie wymagają konserwacji. Wyróżniają się także naturalnym kolorem. Pokrycia dachowe znajdujące się w ofercie pozwalają w łatwy, szybki i tani sposób pokryć dach domu.Gwarancja

Firma Gutta w zależności od oferowanych produktów przewiduje różne okresy gwarancji. W przypadku gontów bitumicznych czas gwarancji wynosi 10 lat. Płyty bitumiczne objęte są 15 letnim okresem gwarancji. Świadczenia obowiązują jeśli produkt został ułożony zgodnie z załączoną do towaru instrukcją montażu.  

Oferta firmy Gutta:

- Gonty bitumiczne

- Szklarnie

- Bitumiczne płyty faliste

- Płyty poliestrowe

- Płyty PVC

- Płyty PET

- Płyty komorowe

- Taśmy do poliwęglanów

- Profile

- Płyty dekoracyjne

- Folie fundamentowe, polietylenowe, dachowe

- Zadaszenia 

- Geowłókniny

- Płyty trawnikowe

- Plandeki

- Pojemniki z PVC