ICOPAL

Marka ICOPAL zaliczana jest do czołówki producentów materiałów hydroizolacyjnych. Na rynku budowlanym jest obecna od 1876 roku. Na chwilę obecną ICOPAL to 39 zakładów produkcyjnych, 97 biur handlowych i ponad 3900 pracowników. Firma obecna jest w 30 krajach na całym świecie, w tym także w Polsce.  

Produkty marki ICOPAL to różnego rodzaju materiały hydroizolacyjne oraz termoizolacyjne.  To także kompleksowa oferta pokryć dachowych. ICOPAL jest producentem membran paroprzepuszczalnych, gontów bitumicznych, a także płynnych mas kauczokowo-bitumicznych.  Wszystkie produkty wyróżniają się wysoką trwałością, potwierdzoną certyfikatem zarządzania jakością zgodnym z normą ISO 9001, a także certyfikatem na system zarządzania środowiskiem ISO 14001. 

Produkty firmy ICOPAL poddawane są ocenie niezależnej i kompetentnej jednostce badawczej - Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Izolacji Budowlanej w Katowicach. Kolejnym potwierdzeniem wysokiej jakości  są liczne nagrody przyznane podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa "BUDMA" w Poznaniu. Marka ICOPAL została doceniona Wielkim Złotym Medalem MTP i tytułem "Najlepszy z Najlepszych" za produkcję osiągającą światowe standardy.

Gwarancja 

Elementem wyróżniającym markę ICOPAL jest system personalnej, imiennej gwarancji jakości. Udzielana jest na okres od 3 do99 lat. Gwarancje rejestrowane są w dedykowanej bazie koncernu ICOPAL. Ich uzyskanie jest bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.gwarancje.icopal.pl 

Oferta:

- Gonty bitumiczne: Gonty Orła (ogon bobra, heksagonalny, prostokat), Gonty Fińskie (klaro, s, sc, v) 

- Papy asfaltowe: tradycyjne, zgrzewalne(V60, G200), zgrzewalne oksydowane, aktywowane termicznie(wentylacyjne, termiki), zgrzewalne szybki profil sbs(Junior, Omega, Alfa, Zdunbit, Extradach, Polbit, Fundament), termo aktiv sbs/sba, mocowane mechanicznie sbs(vivadach, monolight, monodach), samoprzylepne sbs(plaster), izolacyjne(superzdunbit)

- Membrany dachowe: fel'x, sun'x, alum'x 

- Chemia dachowa: impregnaty, lakiery, masy bitumiczne, grunty

- Systemy kominowe WULKAN

- Płyty styropianowe: laminowane papą, eps

- Płyty dachowe

- Dachowe płyty hybrydowe

- Zadaszenia typu FASTLOCK

- Włazy dachowe

- Akcesoria dachowe: kominki,kielichy, kratki, wywietrzniki