Oblicz ratę
Oblicz ratę

Dane adresowe

P.H.U. Probud Sp. z.o.o.
ul. Poligonowa 6
18-400, Łomża

Rachunek bankowy
40 8762 0009 0009 1109 2000 0020

Kontakt

sklep@probudpsb.pl
86 218 82 88
600 045 145
31285024

ICOPAL

ICOPAL

Marka ICOPAL zaliczana jest do czołówki producentów materiałów hydroizolacyjnych. Na rynku budowlanym jest obecna od 1876 roku. Na chwilę obecną ICOPAL to 39 zakładów produkcyjnych, 97 biur handlowych i ponad 3900 pracowników. Firma obecna jest w 30 krajach na całym świecie, w tym także w Polsce.  

Produkty marki ICOPAL to różnego rodzaju materiały hydroizolacyjne oraz termoizolacyjne.  To także kompleksowa oferta pokryć dachowych. ICOPAL jest producentem membran paroprzepuszczalnych, gontów bitumicznych, a także płynnych mas kauczokowo-bitumicznych.  Wszystkie produkty wyróżniają się wysoką trwałością, potwierdzoną certyfikatem zarządzania jakością zgodnym z normą ISO 9001, a także certyfikatem na system zarządzania środowiskiem ISO 14001. 

Produkty firmy ICOPAL poddawane są ocenie niezależnej i kompetentnej jednostce badawczej - Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Izolacji Budowlanej w Katowicach. Kolejnym potwierdzeniem wysokiej jakości  są liczne nagrody przyznane podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa "BUDMA" w Poznaniu. Marka ICOPAL została doceniona Wielkim Złotym Medalem MTP i tytułem "Najlepszy z Najlepszych" za produkcję osiągającą światowe standardy.

Gwarancja 

Elementem wyróżniającym markę ICOPAL jest system personalnej, imiennej gwarancji jakości. Udzielana jest na okres od 3 do99 lat. Gwarancje rejestrowane są w dedykowanej bazie koncernu ICOPAL. Ich uzyskanie jest bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.gwarancje.icopal.pl 

Oferta:

- Gonty bitumiczne: Gonty Orła (ogon bobra, heksagonalny, prostokat), Gonty Fińskie (klaro, s, sc, v) 

- Papy asfaltowe: tradycyjne, zgrzewalne(V60, G200), zgrzewalne oksydowane, aktywowane termicznie(wentylacyjne, termiki), zgrzewalne szybki profil sbs(Junior, Omega, Alfa, Zdunbit, Extradach, Polbit, Fundament), termo aktiv sbs/sba, mocowane mechanicznie sbs(vivadach, monolight, monodach), samoprzylepne sbs(plaster), izolacyjne(superzdunbit)

- Membrany dachowe: fel'x, sun'x, alum'x 

- Chemia dachowa: impregnaty, lakiery, masy bitumiczne, grunty

- Systemy kominowe WULKAN

- Płyty styropianowe: laminowane papą, eps

- Płyty dachowe

- Dachowe płyty hybrydowe

- Zadaszenia typu FASTLOCK

- Włazy dachowe

- Akcesoria dachowe: kominki,kielichy, kratki, wywietrzniki