IKO

Marka IKO od lat specjalizuję się w produkcji profesjonalnych gontów papowych. Wysokie standardy produkcji i zastosowanie nowoczesnych technologii zapewniają odpowiednią jakość oferowanych produktów. Firma posiada dostęp do wszystkich surowców, a także urządzeń niezbędnych do systematycznego podnoszenia odporności na skrajne warunki atmosferyczne. Firma IKO we własnym zakresie opracowało technologię i proces nadawania kolorów granulatom, dzięki czemu barwy na długo zachowują swoje właściwości.


Gonty IKO bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku krycia nowych dachów i renowacji tych starszych. Oprócz estetycznego wyglądu IKO gwarantuję wysoką jakość, co zostało potwierdzone przez niezależne instytucje europejskie. 60 letnie doświadczenie w zakresie krycia dachów skutkuje obecnością na rynku produktów odpornych na czas i warunki zewnętrze. Gonty IKO w porównaniu z tradycyjnymi pokryciami są dużo lżejsze i bardziej elastyczne, a przez to prostsze w montażu.


Niewątpliwą zaletą gontów IKO jest prostota i szybkość montażu. Produkty zwiększają także codzienny komfort użytkowania domu. Gonty IKO wyciszają dźwięki pochodzące z zewnątrz, takie jak: odgłosy deszczu lub gradu. Przylegająca struktura gontów zabezpiecza przestrzeń dachu i stanowi utrudnienie dla przenikania szkodników.


Gwarancja

Firma IKO posiada w swojej ofercie platynową gwarancję. To bardzo istotne w przypadku produktów tego typu. W przypadku wady gontów producent przewiduje wymianę materiału na nowy, a także finansuje koszty prac związanych z wymiana pokrycia i wywozem wadliwego towaru. Gwarancją objęte są wszystkie gonty IKO od modelu SUPERGLASS (5 lat) do modelu CAMBRIDGE XPRESS (15 lat). Po upłynięciu gwarancji platynowej, IKO zabezpiecza tylko koszty materiału (przez 25 lat), tak jak inni dostawcy na rynku.  

Oferta firmy IKO:

- Gonty bitumiczne: karpiówka(superglass-biber, victorian, bibershield), prostokąt(superglass, armourglass, monarch), sześciokąt(armourshield), pałacowy(cambrige), arkadia(skyline), trójkąt(diamantshield, diamant, monarch-diamant )

- Akcesoria dachowe: wentylacje (połaciowe, kalenicowe), gwoździe

- Papy i membrany

- Chemia dachowa