Lemar to ponad 20 letnia tradycja i wysoką jakość oferowanych produktów. Innowacyjne pomysły i doświadczenie pozwalają oferować produkty spełniające oczekiwania rynku i Klientów. Wszystkie produkty posiadają certyfikat Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Kluczem do osiągnięcia wysokiej jakości jest bazowanie na sprawdzonych i rzetelnych dostawcach surowców. Asfalt dostarczany jest przez marki Orlen Asfalt, Lotos Asfalt, Paramo, Mol. Welony szklane zapewniają firmy Johns Manwville, Saint-Gobain, zaś włóknine poliestrową: Freudenberg Politex, Johns Manville. wkładka kompozytowa jest dostarczana przez Saint-Gobain, kauczuki: Dynasol, Kraton, LG, Kumho Asiana, wypełniacz: Lafarge, a posypka papowa: Revlan. Dzięki wsparciu taki silnych marek finalny produkt firmy Lemar wyróżnia się odpowiednią trwałością.

W swojej ofercie Lemar posiada papy asfaltowe specjalne, zgrzewalne z dodatkiem modyfikatora SBS, zgrzewalne modyfikowane SBS, zgrzewalne oksydowane, posypki papowe, płyty styropianowe, akcesoria dachowe i grunt. Stabilna polityka cenowa firmy Lemar w połączeniu z rygorystyczną kontrolą jakości i sprawnie działającą logistyką, zapewnia obsługę inwestycji i wykonawców na najwyższym poziomie.

Gwarancja

Gwarancja materiałowa otrzymywana jest zawsze w przypadku montażu i zastosowaniu wyrobu zgodnie z instrukcją producenta. Okres gwarancji materiałowej w przypadku dachów złożonych konstrukcyjnie ustalany jest indywidualnie z działem doradztwa technicznego firmy.  

Oferta firmy Lemar:

- Papy asfaltowe: Aspot, oksydowane, zgrzewalne SBS, specjalne, zgrzewalne z dodatkiem modyfikatora, zielony dach

- Akcesoria dachowe: kominki wentylacyjne