Matizol

Matizol od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku producentów papowych. Od 2010 roku spółka „Izolacja – Matizol” znajduję się w Grupie Selena, prowadzącej produkcję i dystrybucję chemii budowlanej w ponad 50 krajach świata. Gonty Matizol są powszechnie stosowane w kryciu dachów nowych, a także renowacji tych starych. Wysokiej jakości welon szklany otoczony obustronnie, będący osnową nośną gontów Matizol, zapewnia odpowiednią ochronę na zmienne warunki atmosferyczne i degradację. Wierzchnia warstwa produktów zabezpieczona jest posypką mineralną.

Gonty Matizol na całej powierzchni zostały wyposażone w asfaltową powłokę modyfikowaną elastomerem SBS. Rozwiązanie to umożliwia łatwe przyklejenie gontów do podłoża. Spód gontów standardowo chroniony jest folią z tworzywa sztucznego, usuwaną tuż przed montażem. Produkty firmy Matizol dedykowane są do krycia dachów o różnych kształtach. Z powodzeniem stosowane są w budownictwie indywidualnym, jak i dużych obiektach przemysłowych.

Firma Matizol oferuje estetyczne i odporne na uszkodzenia gonty. Dzięki wysokiej odporności na spływanie doskonale sprawdzają się w przypadku skośnych dachów. Niewątpliwą zaletą gontów jest wysoka izolacyjność akustyczna. Firma jest także producentem różnego rodzaju pap. Wszystkie produkty firmy Matizol posiadają certyfikaty i objęte są nadzorem Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oddział w Gdańsku.

Gwarancja

Gonty Matizol zapewniają wysoką trwałość, popartą 15 letnią gwarancją produktu.  

Oferta firmy Matizol:

- Gonty bitumiczne: karpiówka, heksagonalny, prostokąt, arkadia

- Kominki gontowe

- Papy asfaltowe: tradycyjne, zgrzewalne UNI, zgrzewalne na osnowie welonu szklanego, specjalne, zgrzewalne modyfikowane sbs