Onduline

ONDULINE to firma z bogatą historią. Jej początki sięgają 1944 roku. Obecnie produkty ONDULINE są znane i cenione w wielu krajach, w tym także w Polsce. Wyroby doskonale sprawdzają się na dachu budynków jedno i wielorodzinnych, obiektach letniskowych, szkołach, szpitalach, kościołach lub halach sportowych. Wysoką popularność produktów zapewnia prostota montażu, a także estetyczny wygląd i wysoka trwałość.

Produkty ONDULINE pochodzą z 9 fabryk zlokalizowanych w Belgi, Grecji, Francji, Turcji, Włoszech, Malezji, Brazylii, Rosji i Polsce. Łączna sprzedaż płyt w ciągu roku wynosi około 40 mln sztuk. Polska fabryka swoją działalność rozpoczęła w połowie 2000 roku. Produkcja oparta jest o krajowy surowiec i francuską technologię.

Firma specjalizuję się w produkcji bitumicznych pokryć dachowych i ściennych. Sieć dystrybucji w Polsce oparta jest o 1200 punktów sprzedaży i 4 magazyny zlokalizowane w Warszawie, Mielcu, Poznaniu i Nowej Soli. Wśród produktów ONDULINE można znaleźć między innymi: faliste płyty bitumiczne, samoprzylepne dachówki bitumiczne, membrany i tkaniny paroprzepuszczalne, płyty PCV, blachodachówki z posypką mineralną, a także kleje do dachówek bitumicznych. Oferowane produkty wyróżniają się wysoką jakością potwierdzoną odpowiednimi patentami, atestami i certyfikatami.

Gwarancja

Gwarancja firmy ONDULINE jest zróżnicowana w zależności od wybranego produktu. Szczegółowe informacje dostępne są w ofercie producenta.  

Oferta firmy Onduline:

- Płyty: bitumiczne, PCV

- Gonty bitumiczne

- Akcesoria do gontów, płyt

- Folie: izolacyjne, budowlane, dachowe

- Taśmy, farby