Oblicz ratę
Oblicz ratę

Dane adresowe

P.H.U. Probud Sp. z.o.o.
ul. Poligonowa 6
18-400, Łomża

Rachunek bankowy
40 8762 0009 0009 1109 2000 0020

Kontakt

sklep@probudpsb.pl
86 218 82 88
600 045 145
31285024

Scala Plastics

OWENS CORNING

Owens Corning to amerykańska jakość wśród gontów bitumicznych. Firma zaliczana jest do światowej czołówki światowych producentów. Cechy wyróżniające produkty Owens Corning to walory estetyczne, trwałość i lekkość. Dzięki unikalnemu połączeniu szerokiej gamy kolorów kruszyw z atrakcyjnym wzornictwem stworzenie idealnego dachy nie stanowi problemu. Produkty Owens Corning wyróżniają się także wysoką trwałością. Dzięki temu dach zachowuje swoje właściwości estetyczne i ochronne przez długie lata.


Gonty Owens Corning produkowane są w Stanach Zjednoczonych. To doskonały przykład na połączenie wysokiej jakości z atrakcyjną ceną. Firma Owens Corning istnieje na rynku od 1938 roku. Jest to dominujący producent gontów bitumicznych i wełny mineralnej. Gonty tej firmy charakteryzują się także bardzo długą gwarancją oraz efektownym wyglądem dachu.

Owens Corning posiada w swojej ofercie zróżnicowane produkty, o bardzo szerokim zastosowaniu praktycznym. Gonty wykonane są z asfaltu oksydowanego, odpornego na degradację pokryć dachowych pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. W składzie gontów znalazła się także mata szklana Fiberglas. Obecność bazaltowej posypki znacznie podnosi wytrzymałość na odbarwienia i porastanie mchem. Gonty Owens Corning wytrzymują obciążanie wiatru o prędkości nawet 100 km/h.


Gwarancja

Produkty Owens Corning wyróżniają się wieloletnią gwarancją i trwałością. W zależności od modelu, gonty posiadają zróżnicowane okresu gwarancji. Z reguły okres ten wynosi od 25 do 30 lat.  

Oferta firmy Owens Corning:

- Gonty bitumiczne: Supreme AR, TrueDefinition Duration, TrueDefinition Duration Designer Colors Collection

- Wełna szklana