Soudal

SOUDAL zaliczany jest do jednych z największych producentów pian poliuretanowych na świecie. Jest to także lider w dystrybucji mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern jest obecny na rynku od ponad 46 lat, a swoje produkty oferuje w 100 krajach i 6 kontynentach. Od wielu lat SOUDAL jest liderem w innowacyjnych technologiach segmentu specjalistycznych produktów chemii dachowej.

Firma stale się rozwija i w 2012 roku zatrudniała ponad 1450 osób w swoich przedsiębiorstwach. Polska spółka firmy funkcjonuje od 1996 roku i zalicza się do jednej z najszybciej rozwijających się w całej grupie. Od 2009 roku działa pierwsza fabryka SOUDAL w Polsce. W roku 2010 roku firma uzyskała certyfikat systemu jakości ISO 9001. Kolejnym potwierdzeniem oferty wysokiej jakości produktów jest uzyskany w 2012 roku tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii piany oraz silikony.

SOUDAL w swojej ofercie posiada pianki montażowe, uszczelniacze, silikony, akryle i polimery hybrydowe. Jest także dostawcą profesjonalnych produktów dekarskich. Systematycznie oferuję swoim klientom taśmy, sznury, produkty FIRE i narzędzia. Dodatkowo w asortymencie można znaleźć chemię dachową i aerozole techniczne.

Gwarancja

Gwarancja firmy SOUDAL jest zróżnicowana w zależności od wybranego produktu. Szczegółowe informacje dostępne są w ofercie producenta.  

Oferta firmy Soudal:

Areozole: czyszczące, serwisowe, smarująco-zabezpieczające

- Chemia samochodowa

- Pianki montażowe

- Uszczelniacze

- Kleje

- Produkty dekarskie

- Taśmy, sznury

- Narzędzia