TECHNONICOL

TechnoNICOL to uznana marka z dziedziny zaawansowanych technologicznie i niezawodnych systemów izolacyjnych. Firma działa na rynku od 1993 roku. Posiada bardzo duże doświadczenie w produkcji materiałów hydroizolacyjnych, termoizolacyjnych i dźwiękoizolacyjnych. Dzięki temu TechnoNICOL oferuje nowoczesne materiały i sprawdzone rozwiązania dla budownictwa. Wysoka pozycja TechnoNICOL na rynku, jest także efektem systematycznej współpracy z biurami projektowymi i pracowniami architektonicznymi.

Obecnie TechnoNICOL to 34 zakłady produkcyjne, 140 oddziałów w 35 krajach świata, a także załoga składająca się z około 6000 specjalistów. TechnoNICOL wyróżnia się bardzo wysoką jakością. Trwałość materiałów została potwierdzona w ciągu ostatnich 10 lat przez profesjonalistów na powierzchni ponad 700 000 000 metrów kwadratowych. Od 2005 roku TechnoNICOL posiada także oddział w Polsce. Firma obecna jest na rynku dużych inwestycjach, a także składach budowlanych, sklepach i hurtowniach.

TechnoNICOL w swojej ofercie posiada szeroki asortyment gontów bitumicznych, przeznaczonych do krycia połaciowych dachów mieszkalnych i budynków przemysłowych. Wykonane są na osnowie trwałego i mocnego welonu szklanego, który pokryty jest posypką bazaltową lub modyfikowaną mieszanką. TechnoNICOL swoim Klientom oferuje także szeroki wybór pap wierzchniego krycia (modyfikowane sbs i z dodatkiem sbs), podkładowych, oksydowych i tradycyjnych.

Gwarancja

Produkty TechnoNICOL wyróżniają się długoletnią gwarancją. W zależności od klasy dachówki okres ten jest zróżnicowany. Producent na linię Standard daję 10 lat gwarancji, Classic i Ultra – 30 lat, zaś na gonty Jazz – 50 lat gwarancji.

Oferta firmy TechnoNICOL:

- Papy asfaltowe

- Gonty bitumiczne

- Styropian