Tytan

TYTAN to marka wchodzą w skład grupy Selena, w której znajduję się 30 spółek krajowych i zagranicznych, w tym także zakłady produkcyjne. Selena obsługuje rynek 70 państw. Jej działalność obejmuje zaawansowane badania, produkcję, dystrybucję, marketing, a także sprzedaż. Grupa znajduję się wśród trzech największych producentów piany poliuretanowej na świecie. Posiada bardzo silną pozycję na rynku chemii budowlanej. Sukces ten opiera się na produktach wysokiej jakości.

TYTAN PROFESSIONAL O2 to nowa generacja pian poliuretanowych. Nie emitują szkodliwych oparów MD. To gwarantuje bezpieczeństwo dla użytkownika i środowiska. Linia O2 wyróżnia się szeroką ofertą produktową. Z powodzeniem może być wykorzystywana do każdego rodzaju prac budowlanych i remontowych. Idealnie sprawdza się w instalacji, łączeniach, wytłumieniu, a także izolacji. Produkty z linii O2 nie zawierają freonów i posiadają gwarancję jakości ISO 9001.

Linia TYTAN PROFESSIONAL zawiera produkty chemii budowlanej z przeznaczeniem do wykańczania i renowacji różnego rodzaju pomieszczeń. Najczęściej wykorzystywane są do realizacji prac w mieszkaniach, biurach i budowach przemysłowych. Z tej linii produktowej korzystają wykonawcy i profesjonalności świadczący usługi budowlane. Oferowane produkty posiadają wysoką jakość potwierdzoną standardem ISO 9001, a także atestem Państwowego Zakładu Higieny oraz Aprobaty Techniczne ITB.

Gwarancja

Gwarancja firmy TYTAN jest zróżnicowana w zależności od wybranego produktu. Szczegółowe informacje dostępne są w ofercie producenta.  

Oferta firmy TYTAN:

- Piany pistoletowe, wężykowe

- Kleje: do styropianu, montażowe, do drewna, uniwersalne, do wykładzin, do paneli 

- Zaprawy murarskie

- Silikony

- Akryle

- Uszczelniacze

- Narzędzia i akcesoria do uszczelniaczy

- Grunty

- Zamocowania: termoizolacji, suchej zabudowy, ogólne i ramowe

- Kotwy chemiczne

- Wkręty